Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 14698 hodnotení
5
14618x
4
65x
3
5x
2
2x
1
8x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

JK Avatar autora Jana Kyselová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
JV Avatar autora Juliana Václavíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Krásne vône a rýchle dodanie😍
KM Avatar autora Katarina Mutnanska Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
nieco nové a odporucam
IC Avatar autora Ivona Chovancová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
DH Avatar autora Dominika Hrušková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Nádherná sladká vôňa dala som vyskúšať aj mamine a obal zo vzorky ktorý zostal si položila na okno Doteraz tam nádherné vonia 🙂
SO Avatar autora Svetlana Olagova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Áno odporúčam obchod rýchle dodanie.
SK Avatar autora Slavomír Kunák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
MS Avatar autora Mária Sumegová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Krásna vôňa,stačí málo a vôňa trvá dlho. Určite odporúčam 😉
VB Avatar autora Vladimíra Berešová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
MB Avatar autora Maria Bašťovanská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
5
ER Avatar autora Erika Heráková Ridziová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Nádherné vône, odporúčam. Lepšie než klasické aviváže.
NS Avatar autora Nikoletta Szabóová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
RM Avatar autora Ružena Mendelova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
MI Avatar autora Marko Ivošević Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Super!
DG Avatar autora Dominika Gazdagová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Objednala som si vzorky voni, rychle dodanie, nadherne dlhotrvajuce vone uz mam objednanu velku flasu. Urcite odporucam :)
RT Avatar autora Renáta Talárová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
HL Avatar autora Házi Egri Livia Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Velmi maximálna spokojnost
ML Avatar autora Martina Lassova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Som spokojna a odporucam velmi
JH Avatar autora Júlia Hudačková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023
Maximálna spokojnosť. Krásna vôňa. Periny voňajú aj týždeň po vypratí. Zelená je top :)
JB Avatar autora jarka Baričiaková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.07.2023

Ovládacie prvky výpisu

14698 položiek celkom